بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > من و این ردپای سرگران

نکات

من و قایق کوچک اوریگامی ام
اینجا، درست در میان اقیانوس زندگانی
گم شده ایم!
حالا ما سرگردانیم
سرگردان...

ارزیابی این نوشته

این است حال این روزهای من...

درخواست "این است حال این روزهای من..." به Digg درخواست "این است حال این روزهای من..." به del.icio.us درخواست "این است حال این روزهای من..." به StumbleUpon درخواست "این است حال این روزهای من..." به Google
ارسال Wednesday 1 May 2013 در 11:07PM توسط میرزا عبدالزکی

یک حس عجیبیست. یک حال و هوای خاص. قدمهایم، ازآن خودم نیست. راه می روم اما به ناکجا، مقصد نا مشخص است. هدف خاصی را دنبال نمی کنند این "روز"های زندگانی من. زندگانی ام در دریای ابهام افتاده و دست و پا می زند. قبل از شنا فراموش کرده بود تابلوی "شنا در این محل مطلقاً ممنوع می باشد" را ببیند. چه دریای ساکت و بی موجیست. ماهی ها هم حتی نمی توانند نفس بکشند! آبش بی اکسیژن و افقش بی خورشید است! به لطف جزر و مدش چند ساعتی را زیر دریا می گذرانم. احساس می کنم کنار شش هایم، آب شش درآمده. یک چند ساعتی "هم خانه" ماهی های سیاه و سفید اش می شوم. زندگانی آبزیان اش را از نزدیک می بینم، بال و پر زدنشان را، قانون بقا را، که اگر تلاش نکنی برای ماندن، دیگر نخواهی بود. و من چقدر بدم می آید از این قانون بقا...
زندگانی را خیالی نیست، باید بگذاری شنایش را بکند و تو یک کمی آن طرف تر، در میان شن های سفید ساحل، هدفون در گوشت بگذاری و قدری آهنگ بی خاصیت و نا مفهوم "ساسی مانکن" یا هر موجود دیگری که در زمینه اراجیف گویی ماهر است را بشنوی. بی دغدغه، بی استرس، تو، زندگی ات را می کنی و زندگی ات، زندگی اش را... حتی اگر در نهایت او زودتر از تو بمیرد!
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 3608 نظرات 9 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 9

نظرات

1. Old Comment
    نشان RAHA ASIRI
    حال و روز مرا پرسیدند :گفتم روبراهم..........
    اما افسوس کسی نفهمید رو به کدامین راهم؟
    ارسال Thursday 2 May 2013 در 10:20AM توسط RAHA ASIRI RAHA ASIRI حاضر نيست
  2. Old Comment
    نشان افشین A
    "این هم بگذرد" این جمله حال این روز های من است.....
    ارسال Thursday 2 May 2013 در 05:16PM توسط افشین A افشین A حاضر نيست
  3. Old Comment
    نشان beatrice
    " تو زندگی ات را می کنی و زندگی ات، زندگی اش را... حتی اگر در نهایت او زودتر از تو بمیرد! "

بسیار جالب بود!
    ارسال Friday 3 May 2013 در 11:47AM توسط beatrice beatrice حاضر نيست
  4. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    ممنونم
    ارسال Friday 3 May 2013 در 05:16PM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
  5. Old Comment
    نشان مقداد
    یک حس عجیبیست. یک حال و هوای خاص. قدمهایم، ازآن خودم نیست. راه می روم اما به ناکجا، مقصد نا مشخص است. هدف خاصی را دنبال نمی کنند این "روز"های زندگانی من. زندگانی ام در دریای ابهام افتاده و دست و پا می زند. قبل از شنا فراموش کرده بود تابلوی "شنا در این محل مطلقاً ممنوع می باشد" را ببیند. چه دریای ساکت و بی موجیست. ماهی ها هم حتی نمی توانند نفس بکشند! آبش بی اکسیژن و افقش بی خورشید است! به لطف جزر و مدش چند ساعتی را زیر دریا می گذرانم. احساس می کنم کنار شش هایم، آب شش درآمده. یک چند ساعتی "هم خانه" ماهی های سیاه و سفید اش می شوم. زندگانی آبزیان اش را از نزدیک می بینم، بال و پر زدنشان را، قانون بقا را، که اگر تلاش نکنی برای ماندن، دیگر نخواهی بود. و من چقدر بدم می آید از این قانون بقا...

این یه تیکه رو تو یه دیوان تک ورقه ای چاپ کن!
    ارسال Friday 3 May 2013 در 06:59PM توسط مقداد مقداد حاضر نيست
  6. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    این نوشته ها ارزش چاپ کردن رو نداره!
    ارسال Saturday 4 May 2013 در 10:22AM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
  7. Old Comment
    نشان مقداد
    من اگر می تونستم خودتو چاپ می کردم!
    ارسال Saturday 4 May 2013 در 10:03PM توسط مقداد مقداد حاضر نيست
  8. Old Comment
    نشان میرزا عبدالزکی
    کاش یکی نقش خدا را در سینه ام چاپ می کرد...
    ارسال Saturday 4 May 2013 در 10:31PM توسط میرزا عبدالزکی میرزا عبدالزکی حاضر نيست
  9. Old Comment
    نشان asalbanoo
    اگر تلاش نکنی برای ماندن، دیگر نخواهی بود. و من چقدر بدم می آید از این قانون بقا
    حقیقته
    ارسال Monday 6 May 2013 در 03:36PM توسط asalbanoo asalbanoo حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 09:28PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه