بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ) > sara.sara.sara

نکات

ارزیابی این نوشته

فاصله

درخواست "فاصله" به Digg درخواست "فاصله" به del.icio.us درخواست "فاصله" به StumbleUpon درخواست "فاصله" به Google
ارسال Sunday 22 February 2009 در 06:06PM توسط sara.sara.sara

نمی دانم تا کی زنده می مانم
یا اینکه چقدر می توانم خاطراتت را خط خطی کنم
پس به خاطر فاصلهای که همیشه بین ماست
از دور به نوشته هایم نگاه کن
و از من نخواه که این روزها را فراموش کنم
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 7386 نظرات 2 Edit Tags ارسال نوشته روزنوشت
« قبلي     اصلی     بعدي »
همه نظرات 2

نظرات

1. Old Comment
    نشان ستاره ی قطبی
    گلم قشنگ مینویسی.آفرین
    ارسال Thursday 11 February 2010 در 10:47AM توسط ستاره ی قطبی ستاره ی قطبی حاضر نيست
  2. Old Comment
    نشان kenet49
    عشق نبض حيات و رمز جاودانه شدن است و کسي که عاشق نباشد زنده نيست، پس من عاشقم زيرا زنده­ام.
    اين واژه زيبا، نماد نيک سرشتي تمامي آناني است که پاک زيستند و پاک دوست داشتند و پاک دوست داشته شدند، لودگي عشق در برخي نگاهها، نتيجه انفعال افکاراز نگاه آلوده برخي از انسان هاي بي هويت به عشق و عاشقي است، براي تعبير اين واژه زيبا نبايد به نگاههاي انساني بسنده کرد بلکه بايد در جذبه هاي لاهوتي موجودات انديشه نمود، جذبه هايي که زيبا ترين ويترينش را عشق متقابل مادر و کودک به نمايش مي گذارد.
    آري چنين نگاهي به عشق ثابت مي کند که قلمرو سه حرف (ع، ش و ق) تا بي نهايت است، ترکيبي که با نغمه هاي خيال انگيز و نت هاي منحصر به فردش، دنياي انساني، حيواني و گياهي و در يک کلام تمامي مخلوقات را مدهوش خود کرده است.
    ارسال Tuesday 6 April 2010 در 01:30PM توسط kenet49 kenet49 حاضر نيست
ارسال نظر ارسال نظر
همه دنبالک ها 0

دنبالک ها

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 05:28PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه