بازگشت به عقب   باشگاه جوانان ایرانی / تالار گفتمان ایرانیان > روزنوشته ها (وبلاگ)

نکات

قديمي

بچه های غزه

ارسال Wednesday 30 July 2014 در 01:28AM توسط سایه

بچه های غزه

سحری موشک خوردند و

افطار موشک!

و من اینجا چنبره زده بودم

پای "سفره"

http://hope2000.blogfa.com/post/292
نشان سایه
عضو ثابت
نوشته شده در گروه بندی نشده
نمايشها 11134 نظرات 3 سایه حاضر نيست Edit Tags
قديمي

رخ عیان نکن دختر نجیب اریایی! رخ عیان نکن آفتاب مشرق زمین!

ارسال Saturday 24 May 2014 در 12:43PM توسط سایه

این بار یواشکی آمده اند تا برایت هجی کنند برده بودن را .برده بودن برای چشم های ناپاک و دل های هوس ران را .امده اند برایت سر مشق کنند عریانی را تا سفره عیش و عشرتشان پررنگ و لعاب تر شود. امده اند تا معمای پیچیده هستی را زیر کلاه گشاد ازادی بدون هیچ تکلفی حل کنند .امده اند تا نگذارند تو بنا بر خواسته حق راز الود ترین موجود هستی باقی بمانی تا مردان برای کشف تو به مشقت نیفتند و تو همیشه مثل غول چراغ جادو در خدمتگذاری اماده باشی دست به سینه و فرمان بردار .
یواشکی امده اند تا
...
نشان سایه
عضو ثابت
نمايشها 14193 نظرات 10 سایه حاضر نيست Edit Tags
قديمي

کاخ های فرزندان سید علی!

ارسال Monday 21 April 2014 در 06:05PM توسط سایه

مرکز خدمات حوزه علمیه یک مرکز برای ارایه خدمات رفاهی به طلاب است.چیزی شبیه فروشگاه فرهنگیان یا فروشگاه های اتکا .البته نه به آن بزرگی و تنوع.بیشتر مایحتاج اولیه زندگی طلاب را به صورت قسطی یا نقدی ارائه می دهد.این خاطره را یکی از نزدیکترین افراد خانواده که کارمند مرکز خدمات است برایم تعریف کرد:
هشت نه سال پیش زمانی که هنوز کارت های اعتباری خرید کتاب برای طلاب وجود نداشت بن هایی صادر می شد که طلاب برای
...
نشان سایه
عضو ثابت
نمايشها 9767 نظرات 8 سایه حاضر نيست Edit Tags
قديمي

واجبات با مقدمات ظریف

ارسال Monday 21 April 2014 در 06:04PM توسط سایه

درراهروی سوم فروشگاه بهاره یک غرفه کوچک اجاره کرده بود و محافظ اتو می فروخت .با هیجان جنسش را برای زن هایی که کنار غرفه ایستاده بودند تبلیغ می کرد.زن ها با تردید نگاهش می کردند.جلو رفتم و گفتم اقا بی زحمت دو تا از این محافظا به من بدید و رو به زن ها ادامه دادم :خیلی چیز خوبیه اصلا...
نشان سایه
عضو ثابت
نمايشها 5787 نظرات 1 سایه حاضر نيست Edit Tags

كليه زمانها +3.5 نسبت به گرينويچ . هم اكنون ساعت 10:04PM مي‌باشد.

© کليه حقوق براي باشگاه جوانان ايراني محفوظ است .
قوانين باشگاه